Pension Fortuna

RESTAURACE

Pro své hosty nabízíme příjemné posezení v nekuřácké restauraci s kapacitou 30 míst. Podáváme široký sortiment nealkoholických nápojů, v zimě také domácí bylinné čaje, v létě domácí limonády. Čepujeme pivo z pivovaru Svijany a každý víkend ochutnáváme piva jak ze známých tak i malých soukromých pivovarů. V naší nabídce také naleznete vynikající moravská vína z Chateau Valtice. Pro osoby starší 18 let nabízíme širokou škálu alkoholických nápojů, veliký výběr skotských whiskey, bourbonů a nejprodávanějších kubánských rumů. Na přání můžeme připravit míchané nápoje.

Naší hlavní myšlenkou je nabízet kvalitní pokrmy z čerstvých surovin. Pro své hosty připravujeme každý den převážně minutková jídla. O víkendech a prázdninách se můžete těšit také na typicky českou kuchyni či valašské speciality v podobě hotových jídel.

V restauraci pořádáme každoročně akce, např. Svatomartinské hody, degustace whiskey, Předvánoční kurz zdobení perníčků, štědrý večer, silvestrovský večer, cestovatelské večery s promítáním a odborným výkladem cestovatele Honzi.

Restaurace pensionu je ideální pro pořádání firemních večírků, rodinných oslav, svateb, promocí, školení.

Pro své hosty také nabízíme možnost využití menšího salónku pro 10 osob.

Letní zahrádka s obsluhou nabízí posezení až pro 80 hostů. Boční zahrádka s dětským koutkem je přizpůsobená maminkám s dětmi. Boční zahrádka má samostatný vchod pro maminky s kočárky. Tuto zahrádku lze také využít pro soukromé oslavy, večírky s možností uzení, grilování. Tuto zahrádku také využíváme pro pořádání akcí, jako jsou zabijačky, každoroční kotlíkový guláš na Sv. Jiří, zimní opékání špekáčků.

Otevírací doba restaurace

PONDĚLÍ:  ZAVŘENO
ÚTERÝ:  ZAVŘENO
STŘEDA:  ZAVŘENO
ČTVRTEK:  ZAVŘENO
PÁTEK:  ZAVŘENO
SOBOTA:  ZAVŘENO
NEDĚLE:  ZAVŘENO

Rezervace

Rezervace míst v restauraci, pronájem a objednávky jídel předem na tel. čísle:

+420 731 508 343