Pension Fortuna

INFRASAUNA

Infrasauna znamená skutečnou revoluci v oblasti saunování a regenerace organismu za využití infračerveného záření.

Mezi příznivé účinky používání infrakabiny patří uvolnění svalů, zmírnění bolestí kloubů, odstraňování stresu a únavy, podpora krevního oběhu a kardiovaskulárního systému, spalování kalorií, zotavování pokožky či celková podpora imunitního systému.

Součástí naší infrasauny je hudební přehrávač s reproduktory přímo uvnitř kabiny, kerý vám umožňuje poslouchat relaxační hudbu během saunování.

Další úžasnou součástí je ionizátor kyslíku, který slouží k čištění a zlepšení kvality vzduchu v infrasauně. Tento přístroj obohatí vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů (aniontů). Tento ionizátor zbaví znečištěný vzduch tabákového kouře, prachu, pylů květin a dalších nečistot. Je to ideální přístroj pro osoby, které trpí alergiemi, astmatickými potížemi a sennou rýmou.

SOLÁRIUM

Nově pro Vás máme připraveno horizontální solárium LUMINA  C 36 sli, 36 x 100WR trubic splňuje Euro normu, Cena 10,- Kč/min. V případě zakoupení permanentky sleva. Více informací na provozovně.

V našem relax studiu si také můžete zakoupit velice kvalitní solární kosmetiku značky TAHNEE.
Pozitivní účinky solária – opálení
Příznivý vliv na kůži a ekzémy
Zvýšíte si svou psychickou výkonnost
Zlepšíte si  osobního pocit, zvýšíte sebevědomí

Působením UV paprsků dochází k přeměně provitamínu na previtamín D.

Při tvorbě vitamínu D pomocí UV záření nedochází v organismu k přebytku vitamínu D nebo vápníku, neboť paprsky toto dění zároveň regulují a změní přebytečný provitamín D v neaktivní složky.

RELAX STUDIO

Nově jsme pro naše hosty připravili širokou škálu relaxačních procedur v nově vybudovaném Relax studiu. V jarním období vám můžeme nabídnout zkrášlující procedury pro svěží vzhled a formování postavy. Zdobení nehtů jarními motivy. Prodlužování řas s ozdobnými kamínky či barevné řasy. Pro vášnivé sportovce jsou celoročně připraveny relaxační procedury a masáže pro uvolnění svalů a nabytí nové energie. V zimním období se můžete těšit na blahodárné účinky infrasauny, speciální zahřívající masáže a zábaly, zimní a vánoční zdobení nehtů.

Kontaktní informace

Pension Fortuna s.r.o.
Halenkov 318, 756 03
IČ: 27817024

Kontaktní osoba:
Martin Roubalík, jednatel společnosti

Číslo bankovního účtu:
107-2683470237/0100.

GSM:  
+420 739 375 263

E-MAIL:  
info@pensionfortuna.cz